Plážové lehátko Orange VTP 50HCAM0824ORSG

6 kg

• , zakoupeno v Digiboss

Doporučuji, je to již páté lehátko stejného typu do rodiny

• , zakoupeno v EVA.cz

• Lehátko je lehké,dobře přenosné a skladné.

Doporučuji ostatním kupujícím.

Nosnost
100 kg
6 kg

Plážové lehátko - oranžové

Plážové lehátko je ideální na terasu, zahradu, balkon, k bazénu nebo při kempování. Je velice lehké, stabilní a pohodlné. Jeho nastavitelná opěrka a odnímatelný polštář poskytují optimální komfort. Je odolné vůči povětrnostním vlivům a sváry jsou svařované.

Technické údaje:

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Digiboss

Doporučuji, je to již páté lehátko stejného typu do rodiny

• , zakoupeno v EVA.cz

• Lehátko je lehké,dobře přenosné a skladné.

Doporučuji ostatním kupujícím.

• barva

lehátko mám již jedno,je velmi pohodlné
    barvu jsem vybíral na přání vnučky

• pohodlné
    • po cca párkrát použitém ležení začínají povolovat zašité švi,asi budu reklamovat

vnučky jsou spokojené

• , zakoupeno v KASA.cz

To samé co u lehátka modrého.

• , zakoupeno v elektro DVORSKÝ

Lehátko je perfektní, na zahradku to nemá chybu. Vřele doporučuji.

N

spokojenost

• , zakoupeno v KASA.cz

• vybrala jsem si ho mezi jinými
    • nejde skládat
    • dle mého zbytečně robustní

je odpovídající ceně a plní dostatečně účel pořízení

• pohodlné, skladné

skvělá věc pro leraksaci na zahradě