Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Polyratanové lehátko Monako

Polyratanové lehátko Monako

Přidat recenzi

Kvalitní polyratanové lehátko "Monako" Velice stabilní, ručně tkané lehátko, které je ideální pro vnitřní i venkovní použití po celý rok. Můžete ho použít například při odpočinku na terese nebo zahradě, hodí se také do zimní zahrady. Lehátko je vyrob... více »

V porovnání cen u tohoto produktu již není zařazen žádný obchod.

Vyhledat produkt ve fulltextu

Kvalitní polyratanové lehátko "Monako" Velice stabilní, ručně tkané lehátko, které je ideální pro vnitřní i venkovní použití po celý rok. Můžete ho použít například při odpočinku na terese nebo zahradě, hodí se také do zimní zahrady. Lehátko je vyrobeno z polyratanu, který je počasí odolný. Rám je vyroben z hliníku. Matrace je vyjímatelná a omyvatelná. Technické údaje: 6 nastavitelných úrovní opěradla 2 kolečka pro snadnou manipulaci Počasí, UV odolné Ručně tkané Čalounění odnímatelné a omyvatelné Nízká hmotnost Materiál PE - ratan Polyratanový ručně tkaný nábytek ze speciálních syntetických vláken, které jsou určeny speciálně pro venkovní a zimní zahrady. Výhody tohoto materiálu jsou, kromě nízké hmotnosti a snadné údržby, přírodní vzhled a dobrá odolnost vůči povětrnostním vlivům....

» Celá specifikace produktu


V porovnání cen u produktu Polyratanové lehátko Monako již není zařazen žádný obchod. Doporučujeme Vám tyto podobné produkty:

Recenze Polyratanové lehátko Monako

Produkt Polyratanové lehátko Monako zatím nikdo neohodnotil. Buďte první. Přidejte recenzi

Vývoj ceny Polyratanové lehátko Monako